Ankara Lazer Epilasyon

Ankara Lazer Epilasyon

Twitter Reklam Paketleri Kazandırıyor

08 Kasım 2016 No Comments

twitter reklam herkesin bildiği ve büyük bir çoğunluğun kullandığı twitter son zamanların en popüler sosyal paylaşım ağı haline geldi. türkiye de umumi açıdan kullanım oranına bakıldığın da her geçen gün popülaritesinin daha da arttığını görmekteyiz. özellikle son senelerde gündemde olan yoğun haber akışına sahip olayların paylaşımları ile memleketimiz genelinde rekor kırmayı başarmıştır.

ülkemiz de her geçen gün kullanım oranları artan twitter` ın bu güne kadar yaklaşık 12 milyon kullanıcısı bulunduğu bilinmektedir. twitter reklam bundan sonra cep telefonların dan, tabletler den, ıpad`ler den, mobil cihazları üstünden de çok bir kullanıcının eriştiği twitter sosyal medya hesaplarının tartışılmaz sitesi haline gelmiştir. Siz de reklamlarınızı sosyalleştirmek için daha çok beklemeyin, hemen twitter` a reklam verin.

En popüler sosyal paylaşım sitesi olan ve enfazla takipçiye sahip olan twitter, türkiye ucuz olan herkese kampanyalarınızi duyurur ve ürünlerinizi tanıtır. Reklamınız anında 500.000 ` den fazla kullanıcıya erişir ve aktif kullanıcılar nedeni ile görülmüş olur. bununla beraber tweet mesajınızı ve reklamınızı uzmanlarımız ile beraber hazırlayarak en hızlı ve yüksek performansta dönüşler alacaksınız. twitter reklam şöyle de düşünmeniz çok fazla güzel olacak, bir tweet ile binlerce kullanıcıya aynı anda ulaşabileceksiniz. Böylelikle hem daha adlandırılır olacaksınız hem de satışlarınıza kat kat değer katacaksınız. Siparişleriniz sonrasında reklamınız 10 meslek günü içinde yayınlanacaktır.

  • Published On : 5 sene ago on 08 Kasım 2016
  • Author By :
  • Last Updated : Kasım 8, 2016 @ 7:16 pm
  • In The Categories Of : Genel

Bir Cevap Yazın