Ankara Lazer Epilasyon

Ankara Lazer Epilasyon

Yandex Reklam Türkiyede Nasıl Verilir ?

23 Aralık 2016 No Comments

Yandex firması Türkiye’deki kullanıcılar, üyeler ve ülkemiz hakkında bilgi arayan herkes için geliştirilmiş, kullanıcılarına ve üyelerinde bilgi birikimini paylaşan, internette aramanın yanı dizi haberler, anlık haberler, e-posta bu gibi birçok değişik internet servisi sunan bir arama motorudur.
Dünyanın 7. En büyük firması olan Yandex, kuruluşundan buyana 12 yılı aşkın bir süredir i’a yakın bir Pazar payıyla Rusya piyasasındaki konumunu korumaktadır. Birkaç sene öncelikle ise Ukrayna, Belarus ve Kazakistan için de hususi portallarını açan yandex reklam verme ajansı, servislerini başka dillere çevirmekle birlikte çalıştığı her ülke için gerçek birer yerel ürün sunmak için emek sarf etmektedir.
Size zamanımız teknolojisi harikası olan Yandex Reklam Ajansının bugünü hakkında birkaç bilgi vermek isterim.
Kuruluşundan bugüne dek inovasyona öncelik veren yandex reklam, geliştirdiği ve uygulamaya soktuğu yenilikçi teknolojiler ile internet kullanıcılarına, eğitici, bilgilendirici, lokasyon bazlı ve özelleştirilebilen çeşitli hizmet olanağı sağlıyor.
Yandex arama motoru ayrıcalığı yanı dizi e-posta, haber, e-alılşveriş, e-ödeme, lokasyon bazlı reklamcılık benzeri birçok farklı konu hakkında sektör kralı konumunda olup her ay milyonlarca internet kullanıcısı sebebi ile kullanılıyor. Yandex’in sunduğu hizmetlere masaüstü pc, tablet bilgisayar, cep telefonları benzeri farklı dijital teknolojilerden ulaşılabilmesi, servislerin tüm bireyler nedeni ile kolaylıkla kullanılabilmesine imkan sağlamaktadır.
Sizde Yandex arama motoruna reklam vermek istiyorsanız sizlere kolaylıkları bazında birkaç bilgi vereyim. deneyimli Reklam yöneticisi olarak destek ekibine kurulum ve sonrasında telefon yada e-posta vasıtasıyla ulaşımı sağlayabilirsiniz. basit kullanmak yardımı ile anlaşılır yönetici paneli bazında reklamlarınızın yönetimine hakim bir şekilde düzenlemelerinizi zorlanmadan kullanabilirsiniz. Anlaşılır yönetici paneli sayesinde reklamlarınızın raporlarına online ortamda erişebilecek ve görüntüleri kaydedebileceksiniz.
Reklam paketinizi aldığınız taktirde 1 iş günü arasında kurulumunuzu sağlayabilirsiniz. Kendinize çok sağlam yatırımlar ve reklamınızı sağlıklı bir şekilde yapmak istiyorsanız i yandex reklam paketini alıp ileriye dönük planlarınızı ayarlayıp geleceğiniz meselesinde müspet sonuçlar doğuracak işler yapabilirsiniz.

  • Published On : 4 sene ago on 23 Aralık 2016
  • Author By :
  • Last Updated : Aralık 23, 2016 @ 8:05 pm
  • In The Categories Of : Genel

Bir Cevap Yazın